S mölkkami v Bavorsku – 16. místo

Družstvo mölkkařů Zdeněk Sečka, Karel Čapek, František Matějka, Leoš Fiala a Leoš Fiala jr. se ve dnech 16. – 17. června zúčastnilo v Erlangenu 11. Mistrovství Německa ve hře mölkky. V silné konkurenci 77 týmů si nevedli špatně. Ve velmi těžké skupině H narazili mimo sedmi německých týmů také na loňské francouzské vícemistry světa. S těmi sice naše družstvo prohrálo 0:2, ale s konečnou bilancí 10-6 postoupilo do play off ze 2. místa. V prvním kole play off naše družstvo hladce přehrálo domácí Holzrakete Erlangen 3-0 a ve druhém po těžkém boji další německý tým Mölkkings 3-2. V osmifinále však přišla velmi smolná prohra 2-3 s českým týmem Czech mölkky Ex složeným ze dvou družstev Proradost a 13. mölkka. Naše družstvo nevyužilo zejména ve třetí sadě několik možností a výsledkem byla prohra o jeden vyloženě „zázračný“ hod, který se soupeři vydařil v samotném závěru 5. sady.  Škoda, postup mezi nejlepších 8 byl opravdu reálný … Celkové 16. místo je však úspěchem, potvrzením dobré formy hráčů a nadějnou vyhlídkou před rychle se blížícím Mistrovství Evropy.